Догори
Дати відгук

Як кориця допоможе при пошкодженнях печінки?

Порошки та олії з кори традиційно використовуються для лікування різноманітних станів, включаючи розлади шлунка, діабет, запалення та інфекції.

1 хв на прочитання09 Серпня 2022, 08:43
Поділитись:

Печінка є найбільшим органом у вашому тілі. Він відповідає за фільтрацію крові, вироблення жовчі для перетравлення жирів, вироблення білків, що згортають кров і переробку еритроцитів.

Різноманітні фактори, включаючи неправильне харчування, алкоголь, певні ліки та токсини, можуть викликати пошкодження печінки, яке характеризується потемнінням сечі, нудотою, блювотою, втомою, болем у животі та жовтяницею. Лікування залежить від основної причини. Певні трави та натуральні добавки, такі як кориця, можуть допомогти запобігти або керувати ураженням печінки.

Кориця і пошкодження печінки
Екстракти кори кориці на основі алкоголю можуть захистити печінку від накопичення та пошкодження жиру, викликаного алкоголем, пригнічуючи гени, відповідальні за це, згідно з результатами дослідження, опублікованому в березневому номері «The Journal of Nutrition» за 2009 рік.

Деякі дослідження вказують на те, що кориця може захистити печінку від окисного стресу, травм і пошкоджень, викликаних хімічними речовинами, такими як чотирихлористий вуглець. Однак лікарі стверджують, що високі дози кориці можуть дратувати печінку і не повинні вживатися особами із запальними захворюваннями печінки.

Побічні ефекти
Історично кориця використовувалася як спеція і помірні кількості трави, як правило, безпечні для використання. Великі дози кориці, однак, можуть призвести до подразнення шкіри та алергічних реакцій у деяких випадках.

Запобіжні заходи
Хоча добавки з корицею доступні без рецепта в більшості натуральних харчових магазинів, проконсультуйтеся з лікарем перед їх використанням, щоб уникнути ускладнень.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
Домашній «Анкл Бенс»: смачний салат із кабачків на зиму
1 хв на прочитанняВчора
Суд арештував літак, який колаборант мав передати агресору після захоплення південних областей(ФОТО)
2 хв на прочитанняВчора
Лечо на зиму: рецепт із виноградним соком
1 хв на прочитанняВчора
Пухке та пишне: чим можна замінити молоко під час приготування картопляного пюре
1 хв на прочитанняВчора
«За 3-4 роки після розгрібання завалів зросте кількість захворювань легень»: чи захистить нас від шкоди азбесту законопроект 4142
11 хв на прочитанняВчора
Прицільними обстрілами орки знищили ферму на Запоріжжі – загинуло понад 6 тис. свиней та 1000 нетелів
1 хв на прочитанняВчора
Виходьте на вулицю: чого очікувати українцям найближчими днями від матінки-погоди  
2 хв на прочитанняВчора
Україна отримала національну квоту на вилов риби в Атлантичному океані на 2023 рік
1 хв на прочитанняВчора