Догори
Дати відгук

Ягода, яка може спалювати вісцеральний жир

Вісцеральний жир може погіршувати роботу внутрішніх органів

1 хв на прочитання17 Серпня 2022, 13:28
Поділитись:

Вісцеральний жир - одним із найтоксичніших жирів для організму, тому що він виділяє шкідливі хімічні речовини в кровообіг. Що довше людина його "носить", то вищий ризик серцевого нападу та інших проблем зі здоров'ям.

Без дієти та фізичних навантажень не обійтися, якщо ви хочете позбавитися цих небезпечних накопичень. Допоможуть і продукти. Чорна смородина збільшує метаболізм на 27 відсотків, зазначають британські експерти. Ягоди особливо корисні у зменшенні вісцерального жиру завдяки безпрецедентній концентрації антиоксидантів.

Визнано, що багата на волокна їжа сприяє втраті вісцерального жиру. Чорна смородина містить і антиоксиданти, і харчові волокна.

Дослідження показали, що добавки із чорною смородиною можуть стимулювати спалювання жиру під час вправ, а деякі дані свідчать про те, що вони можуть збільшити базову швидкість спалювання жиру та у стані спокою.

Чорна смородина є чудовим джерелом антиоксиданту антоціаніну. Він сприяє нормалізації артеріального тиску та зниженню рівня цукру в крові, що особливо важливо для людей з цукровим діабетом.

В одному з досліджень 16 жінок приймали 600 мг екстракту чорної смородини щодня протягом тижня. Після закінчення цього терміну учасники дві години їздили на велосипеді, а їх зразки крові збирали на початку та з 15-хвилинними інтервалами протягом усієї вправи. Зазначається, що екстракт збільшив середнє окиснення жиру на 27 відсотків.

До слова, є ТОП причин, чому вас мучить спрага.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.