Догори
Дати відгук

Ядерне паливо з кукурудзи: американці знайшли спосіб

Відходи, також відомі як кукурудзяний качан, є містким джерелом лігніну, структурної молекули, яка використовується для виробництва вдосконаленних реактивних палив

2 хв на прочитання02 Листопада 2020, 10:28
Поділитись:

Однією із найперспективніших  робіт дослідників одного із провідних Університетів штату Вашингтон, разом із іншими спеціалістами США стала переробка кукурудзяних стебел, листя та інших решток на реактивне паливо. Про це повідомляє Washington State University (WSU).

«Лігнін — це полімери, які надають міцність і жорсткість кукурудзі та іншим рослинам. Його може бути перетворено на високоефективне, цілком стійке реактивне паливо», - йдеться у повідомленні.

Проект по переробці кукурудзяних відходів очолюється дослідниками з Університету Північної Дакоти. Одним із провідних фахівців виступає Бін Ян, доцент кафедри біологічних наук WSU. Фінансується проект Міністерством енергетики США (DOE). На проектування, створення та випробування пілотного реактора, який буде працювати на лігніні, виділено $3,7 млн. Фахівці також мають вивчити комерційну життєздатність розробки.

Перший пілотний проект був заснований у лабораторії біопродуктів, наук та техніки в WSU Tri-Cities, Ян та його колеги раніше розробили каталізатор для виробництва реактивного палива на основі лігніну, що містить циклічні вуглеводні — молекули з вигідними показниками викидів, які допомагають задовольнити стійкі потреби у паливі.

«Ця ідея “відкриває двері” для реактивних палив, які демонструють високу продуктивність та дуже низькі викиди», — сказав Ян.

У цьому проекті тюки кукурудзяного корму будуть попередньо оброблені у співпраці з Національною лабораторією Айдахо DOE. Потім вчені Національної лабораторії відновлюваних джерел енергії в Колорадо використовуватимуть механічні та хімічні процеси переробки для отримання лігніну.

Потім його буде перетворено на паливо в пілотному масштабі в Університеті Північної Дакоти, використовуючи каталізатор і процеси, розроблені в WSU.

До слова, українці теж активно намагаються застосувати кукурудзу максимально безвідходно, тому першими зварили з неї пиво.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Агро
Більше з GreenPost