Неділя, 05 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Вже офіційно: коронавірус скасував Женевський автосалон

2 хв на прочитання28 Лютого 2020, 14:39 102
Поділитись:
28.02.2020 Олександра Єршова

Найбільша подія року в автомобільному світі в цьому році не відбудеться. Адже Швейцарія заборонила будь-які події, де присутні більше тисячі осіб.

Організатори Женевського автосалону повідомили, що захід відмінили після того, як уряд Швейцарії заборонив проводити збори з великою кількістю запрошених. До того ж шоу не відбудеться і в інші терміни.

"Ми шкодуємо, що автосалон в Женеві в 2020 році буде скасовано. Це форс-мажорні обставини", - заявив офіційний представник виставки Palexpo.

Раніше федеральний міністр охорони здоров'я Швейцарії Ален Берсет оголосив, що заходи за участю більше 1000 чоловік заборонено. Він сказав, що уряд країни вважає ситуацію з коронавірусом "особливою" з точки зору "Закону про епідемію", передає Automotive News. Закон набирає чинності негайно та буде діяти до 15 березня.

Женевський автосалон вперше відбувся у 1905 році. Надалі була велика перерва і виставка відчинила двері тільки у 1923 році. Перерва була зроблена ще раз під час другої світової війни і знов автосалон запрацював у 1948 році. З певними складностями світові виробники представляли новинки до 1988 року. Відтоді, автосалон став працювати кожен рік без перерви, аж до цього року.

Захід в Женеві вважається найбільшим серед усіх автошоу в автоіндустрії. Кожен рік він збирав сотні учасників та мільйони відвідувачів. В цьому році він повинен був відчинити двері для преси третього березня, а для загального відвідування з 5го березня.

Варто зазначити, що у зв'язку з погіршенням ситуації з коронавірусом, який вже дійшов до Європи, кожна країна приймає заходи по посиленню безпеки. В Швейцарії кількість постраждалих від вірусу збільшилася до дев'яти осіб. Округ Basel-City закрив частину дітей на карантин, коли позитивний результат на вірус виявився в одного з опікунів.

Нагадаємо, що велика епідемія в Китаї стала викликом та суворим випробуванням для автовиробників усього світу. Зараз ми вже можемо побачити, як призупиняють виробництво найбільші представники автоіндустрії.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.