Догори
Дати відгук

Висока температура, болі в кістках і втома: в Єгипті повідомили про спалах невідомої хвороби

Туристам радять носити закритий одяг та користуватися спреями.

1 хв на прочитання17 Липня 2023, 18:01
Медик у Єгипті бере кров у пацієнтки. Липень 2023 року. Фото: facebook.com/egypt.mohp Медик у Єгипті бере кров у пацієнтки. Липень 2023 року. Фото: facebook.com/egypt.mohp
Поділитись:

У мешканців єгипетського села Ель-Алікат виявили симптоми невідомого захворювання, повідомляє «Дзеркало» з посиланням на МОЗ Єгипту.

Село розташоване в провінції Кена на південь від Каїру. На симптоми невстановленої хвороби поскаржилися від 200 до 1 тисячі мешканців села. До населеного пункту відправили близько 50 машин із медиками, там взяли проби питної води.

Для вивчення скарг були направлені бригади з надання профілактичної та медичної допомоги та епідеміологічного нагляду, у пацієнтів були взяті аналізи, повідомило єгипетське МОЗ у Facebook.

Згідно з заявою міністерства, схожі у хворих симптоми виявилися у високій температурі, болі в кістках і втомі.

«Вони тривають три-п'ять днів, це симптоми, спільні для багатьох поширених захворювань, таких як застуда, грип, гастроентерит і лихоманка, при яких зараження поширюється при високій температурі повітря і які минають при спокої, прийомі жарознижувальних препаратів і пиття», — зазначило міністерство, додавши, що симптоми у хворих на Ель-Алікат легкі та середні, госпіталізація не потрібна.

Також ми писали, що немає такої хвороби — «застуда»: лікар розповідає про небезпеку звичних методів лікування ГРВІ.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.