Догори
Дати відгук

Вийшов мультфільм Save Ralph про кролика, на якому тестують косметику (відео)

Відео розповідає про те, як страждають лабораторні тварини під час дослідів косметики та побутової хімії.

1 хв на прочитання21 Квітня 2021, 21:00
У США зняли мультфільм про страждання лабораторного кролика У США зняли мультфільм про страждання лабораторного кролика
Поділитись:

Товариство захисту тварин США презентувало мультфільм про кролика, на якому в лабораторіях тестують декоративну косметику. Відео вже доступне на хостингу YouTube. 

Короткометражку зрежисував Спенсер Сассер. Лабораторного кролика озвучив Тайка Вайтіті. Ролі другого плану виконали Рікі Джервейс, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші.

В основі сюжету - розповідь білого кролика Ральфа, про якого знімають документальний фільм. Кролик розповідає, що він та вся його родина - тестувальники косметики. Тато, мама, брати й діти вже загинули. А він лише осліп на одне око та не чує на одне вухо.

Ральф упевнений, що терпіти біль у лабораторії - це призначення для усіх кроликів. Адже це допомагає людям. Люди - набагато сильніші, кращі та розумніші за тварин. А ще вони були в космосі, що не вдалося жодному кролику.

Після чергових випробувань у лабораторії Ральф повертається повністю сліпим та з жахливими виразками по всьому тілу. Але й тоді намагається переконати кіношників. що з ним - усе гаразд і нічого страшного не сталося.

Як ми писали раніше, тестування косметики та побутової хімії на тваринах — це не про те, щоб намазати кремом лапку кролику. Тварин піддають жорстоким експериментам, під час яких вони вмирають болісною смертю.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost