Четвер, 01 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

Вибух газогону під Києвом: є робота для поліції та зварювальників

Постачання газу для споживачів організовано через інші газогони.

1 хв на прочитання15 Вересня 2020, 15:07 96
Фото: Оператор ГТС України Фото: Оператор ГТС України
Поділитись:

Розгерметизація газопроводу в селищі Чабани під Києвом не вплинула на транзит газу в країни Європейського союзу та на постачання газу українським споживачам.

Про це інформує пресслужба Оператора ГТС України.

“Постачання газу для споживачів організовано через інші газогони. Ця ситуація жодним чином не впливає на транзит газу до країн ЄС”, – сказано в повідомленні.

Крім цього зазначено, що магістральний газогін КЗУ-1 використовується для транспортування газу від газовидобувних підприємств в східних областях до підземних газосховищ в західному регіоні України. Жертв та потерпілих немає. 

Оператор ГТС інформує, що ділянку газопроводу, на якій сталась аварія, екстренно було відключено та локалізовано витік, організовано відповідні переключення на інші газопроводи.  Постачання газу для споживачів організовано через інші газогони.   

"Зараз на місці працює поліція та встановлюються причини аварії. По завершенню слідчо-оперативних дій ремонтні бригади ОГТСУ розпочнуть ліквідацію наслідків, за попередніми оцінками відновлення роботи цієї ділянки магістрального газопроводу займуть 2-3 дня", - уточнюються деталі роботи.

В той же час Міненерго вже відзвітувало, що  вибух на газопроводі не вплинув на транзит газу до Європи.

Нагадаємо, 15 вересня вночі, поблизу смт Чабани Києво-Святошинського району прогримів вибух. Сталася розгерметизація магістрального газопроводу високого тиску діаметром 1020 мм (Київ-Захід України). 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.