Середа, 30 Вересня 2020
Догори
Дати відгук

Всеукраїнський марш за тварин проведуть за допомогою IT-додатку

В ньому зможе взяти участь кожен любитель тварин, який завантажить додаток собі на смартфон

1 хв на прочитання16 Вересня 2020, 23:57 99
Поділитись:

3 жовтня, гуманістичний рух UAnimals проведе Всеукраїнський марш за тварин, який через пандемію вперше відбудеться завдяки штучному інтелекту. Про це рух оголосив в соцмережі.

Всеукраїнський марш за тварин щороку об’єднує тисячі людей, які виступають за цирк без тварин, заборону хутрових ферм, притравочних станцій і дельфінаріїв. Минулого року масштабна акція одночасно пройшла у 24 містах України, до якої також долучилась команда станції Вернадського в Антарктиді.

Цього ж року, через пандемію та карантинні обмеження подія опинилась під загрозою зриву.

"Цього року ми проведемо подію в інноваційному форматі й доведемо, що жоден карантин не здатен поставити на паузу боротьбу за порятунок тварин", – каже засновник гуманістичного руху UAnimals Олександр Тодорчук.

Для проведення Всеукраїнського маршу за тварин UAnimals розпочала співпрацю з командою ReFace – першого українського IT-додатку, який очолив топ американського AppStore, випередивши Tik Tok, Netflix та Amazon. За його допомогою користувач може синтезувати відео за допомогою штучних нейромереж і розмістити своє селфі у будь-якому відео чи GIF за лічені секунди.

Технологію українських розробників вже завантажило 40 мільйонів людей, а серед користувачів Reface – Ілон Маск, Снуп Дог, Брітні Спірс, Майлі Сайрус, Джон Ледженд та Кріс Браун.

Нагадаємо, у Черкасах шукають шкуродера, який підпалив собаку (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.