Догори
Дати відгук

ВООЗ рекомендує два нових препарати для лікування Covid-19

Один із них наполегливо рекомендується пацієнтам із тяжкою чи критичною формою коронавірусу

1 хв на прочитання17 Січня 2022, 23:50
Поділитись:

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендувала два нових препарати для лікування Covid-19 - Баріцітініб і Сотровімаб.

Про це повідомляє Скептик із посиланням на прес-службу ВООЗ.

Баріцітініб - пероральний препарат, що використовується для лікування ревматоїдного артриту. Він є альтернативою іншим лікам від артриту, званим блокаторами рецепторів інтерлейкіну-6, які були рекомендовані ВООЗ у липні 2021 року.

Барицитиниб наполегливо  рекомендується пацієнтам із тяжкою чи критичною формою коронавірусу. Він належить до класу препаратів, які називаються інгібіторами янус-кіназ (JAK), які пригнічують надмірну стимуляцію імунної системи. ВООЗ рекомендує призначати його із кортикостероїдами.

ВООЗ також умовно рекомендувала використовувати препарат на основі моноклонального антитіла Сотровімабу для лікування легкого або середнього ступеня тяжкості Covid-19 у пацієнтів з високим ризиком госпіталізації.

Сюди входять хворі похилого віку, з ослабленим імунітетом, які страждають на такі супутні захворювання, як діабет, гіпертонія та ожиріння, а також нещеплені.

Раніше ми писали, що у МОЗ фіксують незначне зниження захворюваності

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.