Догори
Дати відгук

Volvo Cars запускає виробництво акумуляторів

Шведський виробник повідомив про відкриття нової лінії з випуску батарей для електричних транспортних засобів на заводі в Генті

2 хв на прочитання12 Березня 2020, 21:26
Volvo Volvo
Поділитись:

Конвеєр, на якому збирають акумуляторні батареї для електромобілів та гібридів, з початку березня запрацював в Генті на підприємстві компанії Volvo Cars.

На цьому ж заводі вироблятимуть перший електричний кросовер Volvo XC40 Recharge P8, який вийде на ринок в кінці цього року, інформує GreenPost із посиланням на повідомлення компанії.

В планах шведів випускати новий повністю електричний автомобіль кожен рік, таким чином досягти до 2025 р конкретних показників і продавати 50% "зелених" моделей від загальної кількості, а ось друга половина повинна належати гібридам. В назві екологічних моделей, які матимуть змогу заряджатись, буде стояти префікс Recharge.

Volvo

Глобальна стратегія Volvo Cars - електрифікувати модельний ряд до 2040 року, таким чином повністю позбавитись від ДВЗ та не завдавати шкоду навколишньому середовищу.

Завод в Генті - тільки перший крок до модифікування виробництва. В перспективі вони поділяться досвідом з американським заводів біля Чарльстону в Південній Кароліні. Там роботи почнуться восени 2020 року.

Продовжиться виробництво автомобілів Volvo і в Китаї. Там на заводі в Люйцяо вони поділять платформу CMA зі спорідненими брендами Polestar та LYNK & CO.

Варто зазначити, що перший електромобіль Volvo XC40 Recharge P8 буде не тільки першим "екологічним" кросовером бренду з нульовими викидами, але й отримає нову інформаційно-розважальну систему на основі операційної системи Android від Google.

GreenPost нагадує, що кількість електромобілів у світі сягнула рекордних восьми мільйонів. Найбільше електромобілів знаходиться в Китаї, де їх кількість сягає 3,8 млн. Далі у списку стоїть Японія - 300 000 електрокарів, потім йде Франція (274 100), Велика Британія (235 700) та Німеччина (231 000).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.