Догори
Дати відгук

Володимир Зеленський підписав петицію, яка зобов’язує його зупинити дію актів Кабміну про встановлення карантину

Завдяки процедурі авторизації підписувати петицію можна лише своїм паспортним ім’ям.

2 хв на прочитання22 Листопада 2021, 10:45
Володимир Зеленський Володимир Зеленський
Поділитись:

Володимир Зеленський підписав петицію, яка вимагає визнати карантин, запроваджений на всій території України з метою запобігання поширенню COVID-19, протиправним, незаконним і нечинним.

Петицію розміщено на сайті інтернет-представництва Президента України. Її автором є відомий правозахисник Олександр Гуміров.

Головною вимогою петиції є виконання рішення зборів «громадян України від 03 листопада 2021 року щодо відновлення правопорядку в Україні, зруйнованого «карантинними» актами».

Рішення зазначених зборів стосуються також ВРУ. Її зобов’язують денонсувати всі рішення, прийняті «на забезпечення протиправних заходів карантину людей», та здійснити парламентський контроль за діяльністю Кабінету Міністрів України, відповідно до Конституції та закону, щодо відміни встановленого Кабінетом Міністрів України карантину всієї території України та запровадження протиправних обмежувальних заходів.

Президент же за рішенням зборів зобов’язаний зупинити дію актів Кабміну про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів із метою запобігання поширенню на території України COVID-19 через «невідповідність їх Конституції України з одночасним зверненням до Конституційного Суду України щодо їх конституційності».

Контроль за виконанням цього рішення також покладено особисто на Президента України «як на гаранта дотримання Конституції України». Саме він мусить організувати ознайомлення зі змістом цього рішення голови Верховної Ради України, прем’єр-міністра, генерального прокурора «і всіх інших заінтересованих осіб» та офіційно оприлюднити зазначене рішення.

Попри те, що завдяки процедурі авторизації підписувати петицію можна лише своїм паспортним ім’ям, Олександр Гуміров упевнений, що підписантом є не Президент, а інший Володимир Олександрович Зеленський.

«Від справжнього Зеленського я очікую, що він вчинить так само, як і його тезко — підпишеться під нашим рішенням і виконає свій конституційний обов'язок Гаранта дотримання Конституції України», — сказав у коментарі GreenPost Олександр Гуміров.

Також ми розповідали, що говорити про пандемію нещеплених неправильно та небезпечно — Lancet.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.