Догори
Дати відгук

Відсьогодні Австрія увійшла в жорсткий карантин

Роботодавців закликали максимально перевести співробітників на домашній режим роботи.

1 хв на прочитання17 Листопада 2020, 09:11
Поділитись:

В Австрії, починаючи з вівторка, вводиться в дію режим жорстких обмежень на тлі погіршення ситуації з поширенням коронавірусу нового типу.

Починаючи з вівторка, у країні вводиться комендантська година, коли людям буде заборонено виходити з дому і контактувати один з одним.  Виняток - тільки для походу в магазин й індивідуальних занять спортом, але й те тільки за наявності дозвільного документа. У закритих громадських приміщеннях наказано носити медичні маски. Про це  повідомляє korrespondent.net

Роботодавців закликали максимально перевести співробітників на домашній режим роботи. Також на дистанційне навчання в цей день перейдуть всі навчальні заклади, закриються торгові і розважальні центри, салони краси і перукарні.

Працювати будуть тільки магазини з товарами першої необхідності, пошта, банки, аптеки і сервісні центри.

Як передбачається, локдаун триватиме до 6 грудня цього року. Австрійська влада до цього моменту спробує встановити, чи зможе жорсткий карантин зупинити поширення коронавірусної інфекції, тому що введення м'якого карантинного режиму не привело до бажаного результату.

Після 6 грудня планується почати масове тестування населення на коронавірус. Це дозволить на ранньому етапі ізолювати заражених від здорових людей. Почати масове тестування збираються з вчителів, щоб якомога швидше повернути дітей у школу.

Відомо, з'явилася друга супер вакцина від COVID-19, яка ефективна на 95%.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.