Догори
Дати відгук

Інфекціоністка заявила про прострочені ліки та вкрадені мільярди на держзакупівлях препаратів

У цій справі фігурує британська компанія, через яку Україна має намір закуповувати вакцину проти ковіду.

1 хв на прочитання22 Січня 2021, 10:51
Поділитись:

Інфекціоніст Ольга Голубовська звернулася до нардепів з проханням «довести до кінця» справу про звіти Рахункової палати, пов'язані з поставками компанією «Crown Agents» прострочених препаратів для дитячої онкології у 2016 році, де фігурує колишня в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Про це Голубовська заявила в програмі «Народ проти з Наташею Влащенко».

«У нас немає ні головного епідеміолога, ні головного інфекціоніста. А знаєте чому вони ліквідували цей інститут? Тому що корупція? Чхали вони на корупцію. Я не знаю прокладку «Лекхім» і що це взагалі таке, я поняття не маю. Я точно знаю звіти Рахункової палати щодо «Crown Agents». І я прошу депутатів, які хоча б трошки люблять свою країну, доведіть це питання до кінця. Це знущання. Мільярди вкрали. Прострочені вакцини у величезній кількості надходили в регіони. Утилізації їх коштує дорожче, ніж сама вакцина. Це ж таке в країні робиться! Ви подивіться який у МОЗ кадровий провал. Подивіться на цих експертів, геологів з археологами», — заявила Голубовська.

Нагадаємо, що Crown Agents офіційно була затверджена українським урядом, як оператор із закупівлі вакцин від коронавірусу для українців.

Тим часом нардепи вимагають від Генпрокуратури покарати серійного вбивцю собак Святогора.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.