Догори
Дати відгук

Відомого хореографа Чапкіса виписали з лікарні

Він зізнався, що вперше сильно злякався смерті

1 хв на прочитання12 Січня 2021, 21:06
Поділитись:

Григорія Чапкіса сьогодні виписали з лікарні, де він лежав з двостороннім запаленням легенів. 90-річний хореограф і суддя "Танців з зірками" знаходився у двох лікарнях у загальній складності місяць. Повідомляє "Гордон".

"Я тільки що переступив поріг свого дому. Сьогодні вийшов з лікарні. У двох лікарнях я в цілому провів місяць. Там ніде було ходити. В коридор не випускали. Я майже весь час лежав. У мене зараз велика слабкість. Голова паморочиться і ноги важкі. Треба розходитися, повернути собі форму. Морально мені вже набагато краще", - зазначив хореограф.

Перший раз Чапкіс був госпіталізований в лікарню з двостороннім запаленням легенів у грудні 2020 року. Тоді йому зробили два тесту на коронавірус і вони виявилися негативними. Але за всіма симптомами в артиста був ковід.

Хореограф говорив, що відчував слабкість і йому було важко дихати. Він також зізнався, що у нього був сильний переляк смерті. Перед Новим роком, 29 грудня, його відпустили додому.

6 січня його знову поклали в лікарню, оскільки запалення легенів не минуло й домашнє лікування не дало потрібних результатів. Чапкіс зазначив, що на цій землі його утримують тільки дзвінки друзів і знайомих. Він зізнався, що в палаті лежав один, і виходити в коридор йому не дозволяли.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost