Догори
Дати відгук

Від феєрверків в Італії загинули сотні птахів, а у РФ загорівся ліс

Шпаки падали на вулиці, тротуари та тераси житлових будинків.

1 хв на прочитання01 Січня 2021, 18:28
Поділитись:

Новорічна ніч стала випробовуванням для природи, яка продовжує страждати від людської необачливості. Так, ЗМІ інформують, що  внаслідок масових новорічних феєрверків в  Римі загинули сотні птахів, а в  Сочі   під час запуску феєрверку загорілася лісова підстилка.

Як пише "Європейська правда", з посиланням на  Corriere della Sera,  люди почали поширювати фото й відео з десятками птахів, переважно шпаків, що попадали просто посеред вулиць у різних частинах міста. Особливо багато таких було поблизу станції Терміні, центральної вулиці Віа Націонале та пагорба Есквілін.

Люди пишуть, що бачили буквально "дощ" із мертвих птахів після початку опівнічної "канонади" з феєрверків і петард, коли перелякані птахи намагалися втекти від гучних вибухів.

В той же час необережне поводження з феєрверками спричинило пожежу у Краснодарському краї. Як пишуть  російські ЗМІ, площа пожежі склала близько 500 квадратних метрів. 

До слова, попри заборону місцевих органів влади торгувати та підривати піротехнічні вироби, люди продовжують калічитись під час вибухів феєрверків.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost