Догори
Дати відгук

Верховна Рада присвятила день аграрному законопроєкту

Розгляд правок до нього продовжать завтра, 18 березня.

1 хв на прочитання17 Березня 2021, 17:10
Нардепи присвятили день розгляду правок до аграрного законопроєкту. Нардепи присвятили день розгляду правок до аграрного законопроєкту.
Поділитись:

17 березня парламентарі присвятили пленарний день розгляду правок до законопроєкту, який повинен завершити земельну реформу в Україні.

Йдеться про законопроєкт Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин №2194. Над ним нардепи працюють вже другий день.

Сьогодні робочий день почали із розгляду правки під номером 161. З парламентської трибуни позицію профільного комітету по ній презентував Микола Сольський.

До початку перерви парламентарі встигли розглянути 262 правки. Але під час голосування їх більшістю голосів не підтримали. Вони стосувалися здійснення контролю за використанням та охороною земель комунальної власності, додержанням земельного та екологічного законодавства; погодження питань, пов'язаних зі зміною цільового призначення особливо цінних земель державної та комунальної власності.

18 березня свій робочий день парламентарі почнуть із розгляду 347 правки.

Як ми писали раніше, у Верховній Раді взялися за земельну реформу. Парламентарі можуть проголосувати за необхідний пакет законів уже до кінця цього пленарного тижня.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.