Догори
Дати відгук

Вакцинованим українцям виділять 8 мільярдів грн – законопроєкт

По тисячі кожному вакцинованому.

1 хв на прочитання02 Грудня 2021, 18:43
Фото:
Кіцмань.City Фото: Кіцмань.City
Поділитись:

Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає виділення 8 мільярдів гривень з державного бюджету України на 2021 рік для виплати однієї тисячі гривень українцям, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19. Відповідний законопроєкт №6297 підтримали 253 народні депутати.

Як ідеться у законопроєкті, його метою є забезпечення соціальної підтримки застрахованих осіб у зв'язку із запровадженням на території окремих регіонів обмежувальних протиепідемічних заходів, що призвели до тимчасового зупинення діяльності суб'єктів господарювання, а також стимулювання суб'єктів господарювання та найманих працівників до вакцинації.

"Відновлення роботи суб'єктів господарювання у період послаблення карантинних заходів та виходу з карантину потребує підтримки та вжиття відповідних заходів реагування з боку держави з метою стимулювання та поліпшення умов діяльності таких суб'єктів, а також заохочення суб'єктів господарювання та найманих працівників до вакцинації проти коронавірусної хвороби (COVID-19). Зокрема, це стосується нових можливостей суб'єктів малого і середнього підприємництва для отримання державної підтримки, а також стимулювання підприємців та найманих працівників до вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", - ідеться у законопроєкті.

Нагадаємо, як і коли нараховуватиметься 1000 гривень за вакцинацію .

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.