Догори
Дати відгук

Як і коли нараховуватиметься 1000 гривень за вакцинацію – розповіла заступниця міністра економіки

Виплати проводитимуться весь 2022 рік.

1 хв на прочитання30 Листопада 2021, 17:42
Фото:
Рівне 1 Фото: Рівне 1
Поділитись:

Скористатися коштами в рамках програми з підтримки громадян і бізнесу в умовах пандемії «єПідтримка» можна буде упродовж чотирьох місяців після дня надходження коштів. Про це Укрінформу повідомила заступниця міністра економіки Ірина Новікова.

«Головна ідея програми «єПідтримка» – це про взаємодопомогу держави, людей, бізнесу в умовах пандемії. Держава надає повнолітнім вакцинованим громадянам України можливість придбати послугу і одночасно підтримати бізнес, який постраждав від пандемії. Ідеться про підтримку легального бізнесу шляхом стимулювання попиту», – зазначила вона.

За словами Новікової, програма стартує 19 грудня та триватиме упродовж наступного року. Скористатися нарахованою сумою можна буде протягом чотирьох місяців після дня надходження коштів. Фінансові операції здійснюватимуться банками-партнерами, які мають надійні системи захисту платежів.

Взяти участь у програмі на першому етапі можна буде через мобільний застосунок «Дія». На другому етапі (за часом – третій квартал 2022 року) буде запропоновано альтернативний механізм нарахування, над яким зараз працюють.

«Через застосунок «Дія» громадянин, що бажає взяти участь у програмі, проходитеме перевірку на відповідність встановленим критеріям програми. Важливо – якщо ви вакциновані, краще вже згенерувати сертифікати про вакцинацію, не чекати старту програми. Учаснику програми буде відкриватись віртуальний рахунок. Віртуальні рахунки – безкоштовні, комісій за обслуговування не буде», – уточнила заступниця міністра.

Нагадаємо, що Рада проголосувала за виділення 3 млрд грн для виплат вакцинованим по 1000 грн.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.