Догори
Дати відгук

Вчені із Франції та Америки знайшли засіб від алергічної астми

Французькі вчені з Інституту Пастера в Парижі за участю американських колег розробили подвійну вакцину проти інтерлейкінів.

1 хв на прочитання13 Травня 2021, 23:50
Вчені із Франції та Америки знайшли засіб від алергічної астми Вчені із Франції та Америки знайшли засіб від алергічної астми
Поділитись:

Астма — найбільш поширене хронічне захворювання легенів, від якого страждають понад 300 мільйонів людей у ​​всьому світі та щорічно вмирають приблизно 250 тис. осіб.

Алергічна астма характеризується підвищенням рівня антитіл — імуноглобуліну IgE, а також двох видів цитокінів, сигнальних білків, що виділяються імунними клітинами, — інтерлейкінами.

Французькі вчені з Інституту Пастера в Парижі за участю американських колег розробили подвійну вакцину проти інтерлейкінів IL-4 і IL-13 і прийшли до висновку, що вакцинація проти сигнальних молекул інтерлейкіну захищає від астми, спричиненої алергією, як мінімум на 11 тижнів. Результати дослідження опубліковані в журналі Nature Communications.

Автори сподіваються на те, що їхнє відкриття дасть змогу створити ефективний препарат, який  захистить мільйони людей від щорічних загострень алергічної астми.

Додамо, є шість природних засобів проти темних кіл і мішків під очима.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.