Догори
Дати відгук

Вчені з Австралії розробили план з порятунку океанів

1 хв на прочитання26 Лютого 2020, 10:23
Поділитись:
26.02.2020

Новий план порятунку океанів Землі передбачає створення великих територій, що охороняються. Їх сумарна площа, як підрахували співробітники Університету Квінсленда, Австралія, повинна скласти вісім з половиною мільйонів квадратних кілометрів. 

Як інформує Урядовий кур'єр, це повязано з тим, що третина видів, що мешкають у Світовому океані, може зникнути в доступній для огляду перспективі.

"Для того, щоб зберегти біологічне різноманіття морських екосистем, людству потрібно звернути найпильнішу увагу на водну стихію, – говорять учені з Австралії, які розробили план з порятунку океанів. - Сьогодні ми спостерігаємо дуже тривожну картину – ареал тридцяти відсотків морських видів скоротився до десяти відсотків від нормального. Якщо створити нові великі території, що охороняються в океані, то можна буде вберегти величезну кількість морських видів від повного зникнення».

Австралійські вчені визначили площу, необхідну для нормального існування кожного виду, якому загрожує вимирання. Найпроблемніші території, на які необхідно звернути максимальних зусиль вже сьогодні – це північ Тихого океану (зокрема, акваторії близько Китаю і Японії), а також частина Атлантичного океану між Америкою і Західною Африкою.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.