Догори
Дати відгук

Вчені назвали основну небезпечну "фішку" мутованого коронавірусу: коли чекати удару

Навіть регіональні обмеження не зможуть запобігти ще більшому поширенню COVID-19, якщо освітні установи не будуть закриті.

1 хв на прочитання27 Грудня 2020, 11:38
Поділитись:

Вчені Центру математичного моделювання інфекційних захворювань при Лондонській школі гігієни і тропічної медицини з'ясували, що новий штам коронавірусу SARS-CoV-2, що виник на півдні-сході Англії, призведе до збільшення числа госпіталізацій і смертей від COVID-19 в наступному році. Головна небезпека британського різновиду інфекції розкривається в прес-релізі на Phys.org.

Хоча ще не відомо, чи є новий штам більш вірулентним і небезпечним для зараженої людини, він потенційно більш заразний, так як швидко заміщає собою інші форми SARS-CoV-2.

При цьому навіть регіональні обмеження не зможуть запобігти ще більшого поширення COVID-19, якщо освітні установи не будуть закриті.

Зараз британський штам вже зареєстрований в таких країнах, як Німеччина і Швейцарія.

За словами розробників вакцин, новий штам коронавірусу залишається вразливим для існуючих вакцин. Так, компанія Moderna заявила, що її вакцина сприяє утворенню широкого спектру антитіл, які потенційно нейтралізують SARS-CoV-2.

До слова, в ЄС почалася вакцинація від COVID-19

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я