Догори
Дати відгук

Вбитих у Данії норок «виштовхує» з могил (фото)

Міністерство охорони навколишнього середовища Данії заявило, що це явище є «тимчасовою проблемою», яка пов'язана з процесом гниття та виділення газів.

1 хв на прочитання26 Листопада 2020, 13:54
Поділитись:

Тіла вбитих через коронавірус норок почало виштовхувати на поверхню через недостатню глибину поховання, яка складає 1 метр. Про це повідомили місцеві ЗМІ.
Міністерство охорони навколишнього середовища Данії заявило, що це явище є «тимчасовою проблемою», яка пов'язана з процесом гниття та виділення газів, які виштовхують тіла вбитих норок на поверхню. Міністерство запевнило, що території масових поховань будуть облаштовані огорожею та перебуватимуть під цілодобовим наглядом поліції.

Влада двох міст вже зажадала від профільного міністерства викопати та спалити тіла вбитих норок через можливу епідемічну загрозу, які становлять мертві тварини. На думку місцевої влади, уряд перетворив ці території на тотальний смітник. 

Новий штам COVID-19 у норок спочатку був виявлений в Данії. Влада країни знищила близько 2,5 млн тварин, проте в листопаді визнали, що у них немає повноважень для масового вбивства тварин.

Через цю історію навіть пішов з посади міністр.

Пізніше коронавірус знайшли у норок у Франції, Італії, Іспанії, Нідерландах, Швеції та США. В кінці минулого тижня також повідомлялося, що інфекцію запідозрили у норок в Білорусії.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.