Догори
Дати відгук

Вакцину для України закупив посередник, який торгував м'ясом і овочами - журналісти

Очільник МОЗ Максим Степанов встав на захист компанії-посередника та навіть зірвався на крик у прямому ефірі.

1 хв на прочитання25 Лютого 2021, 22:40
Максим Степанов не стримався та зірвався на крик через компанію-посередника, що закуповувала вакцину проти ковіду Максим Степанов не стримався та зірвався на крик через компанію-посередника, що закуповувала вакцину проти ковіду
Поділитись:

Першу партію вакцини AstraZeneca для України закупила фірма із сумнівною репутацією, яка до цього займалася торгівлею м'ясом, олією та овочами. Про це 25 лютого в політичному ток-шоу "Право на владу" розповіла його ведуча Наталія Мосейчук.

Почалося все із запитання до гостя студії - міністра охорони здоров'я Максима Степанова про те, чому українців вакцинують препаратом, який виробила Індія.  

"Serum Institute в Індії, на потужностях якого і була вироблена вакцина  AstraZeneca, виробляє ще понад 25 вакцин. Вони сертифіковані ВООЗ та використовуються у всьому світі. AstraZeneca цілком безпечна", - зауважив Степанов.

На питання ведучої про сумнівну репутацію ТОВ ГРЕЙС ОФ ГОД, яке є посередником між Україною та Serum Institute в питанні закупівлі вакцини проти ковід, Степанов розсміявся і попросив не поширювати фейки. Також Степанов досить роздратовано зауважив, що вибір компанії-посередника, - це не проблема МОЗ, а проблема самого постачальника препаратів для щеплення. 

Після цього Наталія Мосейчук зауважила, що журналістські розслідування свідчать про інше. Зокрема, про те, що ТОВ ГРЕЙС ОФ ГОД ніколи не займалося закупівлею медикаментів, а торгувало м'ясом і овочами. Мосейчук попросила Степанова 26 грудня прозвітувати перед українцями про діяльність цієї компанії.

На що Степанов роздратовано вигукнув: "Я не збираюся вам надавати ніякий звіт!".

Як ми писали раніше, вакцини проти COVID будуть продавати, щоб українці могли відпочити закордоном влітку. Адже безкоштовне щеплення звичайні громадяни зможуть зробити не раніше осені цього року.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.