Догори
Дати відгук

В Україну намагалися ввезти за підробними документами китайські маски на 8,5 млн грн (фото)

1 хв на прочитання16 Жовтня 2020, 12:22
Поділитись:

На Київщині вилучили понад 2 млн медичних масок вартістю понад 8,5 млн гривень, які намагалися ввезти в Україну за підробленими документами та за заниженою у 11 разів вартістю. Про це повідомляє пресслужба Київської митниці Держмитслужби.

"Понад 2 млн захисних масок, загальною вагою понад 7 тонн прибули в Україну авіаційним рейсом з Китаю через пункт пропуску "Бориспіль" та були розміщені на склад тимчасового зберігання. Отримувачем виступало українське підприємство з Хмельниччини", - сказано у повідомленні.


Представник компанії-імпортера представив захисні маски до митного оформлення у Київській митниці та, відповідно, надав комерційні документи на цей вантаж. Відповідно до наданого інвойсу вартість вантажу становить 28 тисяч доларів.

При проведенні митного огляду встановлено, що вантаж відповідно до наявного маркування, що відповідає заявленому у декларації. Однак, на одній з пакувальних коробок митники виявили прикріплені оригінали документів з мокрими печатками: інвойс на суму 300 тис. доларів.

"Таким чином, підприємство намагалось використати підроблений інвойс, занизивши вартість вантажу майже у 11 разів, що могло б призвести до втрат у бюджеті", - додається у повідомленні.

Товар було вилучено.

Нагадаємо, чхати на карантин: у Києві таксист висадив жінку через її прохання надіти маску (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я
Більше з GreenPost