Догори
Дати відгук

В українських супермаркетах зелень будуть вирощувати прямо на стінах (фото)

В магазинах з'являться вертикальні ферми

2 хв на прочитання12 Січня 2021, 21:48
Фото - east-fruit Фото - east-fruit
Поділитись:

Ізраїльський стартап, який розробив систему вертикального землеробства, Vertical Field, підписав угоду з Moderntrendo S.R.O, міжнародним сільськогосподарським дистриб’ютором, про розміщення своїх установок в мережах супермаркетів по всій Україні. Повідомляє EastFruit.

На початку 2021 року компанія Vertical Field реалізує пілотний проєкт в національній мережі супермаркетів Varus, а потім розшириться на інші мережі. Varus управляє 95 магазинами у 25 містах і щодня привертає близько 260 000 клієнтів.

Ґрунтові установки Vertical Field складаються з окремих блоків рослин, які можна перебудувати за бажанням для вирощування місцевих овочів. Ця зелена стіна підходить для вирощування овочів в магазинах, офісах і багатоквартирних будинках або в будь-якому місці в міських районах, де мало місця, але багато стін.

Продукти, вирощені з її допомогою, не містять пестицидів, виробляють менше відходів, ніж традиційне сільське господарство, і використовують на 90% менше води, вирощуючи в точних кількостях в контрольованому середовищі з більш короткими циклами вирощування.

Ферми є модульними, розширюваними та переміщуються, з повністю автоматизованим управлінням урожаєм і стерильним середовищем, яке вимагає значно меншого контакту з людьми. У заяві компанії йдеться, що наразі пропонуються такі культури, як салат, базилік, петрушка, капуста і м’ята, все за конкурентоспроможними цінами.

«Одне з відкриттів, яке з’явилося під час кризи COVID-19, – це необхідність розробки рішень, які дозволять міським жителям отримати доступ до здорової їжі з мінімальним втручанням людини та без залежності від транспортування і доставки з віддалених місць», – сказав Гай Еліцур, генеральний директор Vertical Field.  

Раніше ми розповідали, як у Києві супермаркети додержуються карантинних заборон (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.