Догори
Дати відгук

В Україні запустили соцмережу для подорожей і туризму

Це мобільний додаток, який об'єднує функції Instagram та віртуального планувальника подорожей.

1 хв на прочитання08 Квітня 2021, 18:45
Українці розробили застосунок для цікавих і комфортних подорожей Українці розробили застосунок для цікавих і комфортних подорожей
Поділитись:

В Україні розробили та вже запустили мобільний застосунок для подорожей. який працює за принципом соцмереж. Йдеться про додаток TripbyClick.

За допомогою сервісу можна планувати свої подорожі, складати маршрути, знаходити інформацію про цікаві локації. Також застосунок дозволяє ділитися фотографіями з подорожей з іншими користувачами соцмережі.

TripbyClick об'єднує в собі соцмережа зразок Instrgam і планувальник подорожей. Так, у новинній стрічці можна побачити фотографії користувачів програми з різних куточків України. Стрічку можна фільтрувати за тематикою.

У застосунку є  система нагород для мандрівників. Їх можна отримувати за відвідування певної кількості місць, публікації, лайки від інших користувачів. Встановити TripbyClick можна на смартфони на платформі Android та iOS.

Раніше ми вже писали про застосунок, який дозволяє подорожувати Чорнобилем, лежачи на дивані. Він розрахований на туристів, школярів та небайдужих українців.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.