Субота, 31 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

В Україні з'явилися нові автомобільні номера

Вони темно-зеленого відтінку та мають своє особливе маркування.

1 хв на прочитання22 Вересня 2020, 13:49
Фото: facebook Г.Мудрицького Фото: facebook Г.Мудрицького
Поділитись:

"Екологічні" номери нарешті можна буде побачити на українських автошляхах. Вони темно-зеленого відтінку та мають своє особливе маркування. Про те, що в Україні такі номери вже видають і їх можна отримати для свого електромобіля, написав творець пабліку Electrocars Club Ukraine Геннадій Мудрицький.

Відомо, що автомобілям з нульовим рівнем викидів  "зелені" номерні знаки передбачалися відповідно до закону №10405 "Про створення доступу до інфраструктури зарядних станцій для електромобілів". Закон набув  чинності  з першого січня 2020 року, і передбачає  маркування  транспортних засобів з електричним двигуном   у відповідність з європейськими та світовими нормами.

 У таких номерах використовуються символи, ідентичні для латиниці і кирилиці, а також, вперше в Україні - чиста латиниця.

Документ ввів спеціальне маркування і для електромобілів-таксі. Зокрема, для позначення електро-таксі будуть використовувати поєднання знаків: "TV", "TW", "TY" і "TZ", написаних на жовтому тлі.

 До слова, в  Україні мають наміри  легалізувати  електротранспорт. У Кабміні вирішили зробити електротранспорт “законним” та підготували зміни до закону “Про автомобільний транспорт”. Про це стало відомо 9 вересня на засіданні Уряду.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.