Догори
Дати відгук

В Україні з'явилася четверта "червона" зона. Обмеження вступають в дію з 8 Березня

Відповідне рішення ухвалено на засіданні Держкомісії.

2 хв на прочитання06 Березня 2021, 14:06
В Україні з'явилася четверта "червона" зона В Україні з'явилася четверта "червона" зона
Поділитись:

В Україні триває боротьба з коронавірусом, але зростаюча кількість нових випадків в певних регіонах країни призводить до екстренних дій. Так, як повідомив міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов у Телеграмі, запроваджується "червоний" рівень епідемічної небезпеки у Закарпатській області. 

За його словами, відповідне рішення ухвалено на засіданні Держкомісії у суботу, 6 березня. Карантинні обмеження починають діяти з понеділка,  8 березня. 

"За результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 08 березня 2021 р. “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Закарпатської області та застосувати на території Закарпатської області обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для “червоного” рівня епідемічної небезпеки", - написав Немчінов.

Як відомо, "червоний" рівень епідемічної небезпеки встановлюється на рівні регіонів, якщо протягом трьох днів перевищено 2 або більше показників:

  • завантаженість ліжок, забезпечених постачанням медичного кисню у визначених закладах охорони здоров’я – більше 65 відсотків;
  • кількість тестувань методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2 протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення – менше 300;
  • кількість госпіталізацій протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення – більше 60;
  • коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) – більше 20 відсотків;
  • зростання госпіталізацій протягом останніх 7 днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом – більше 50 відсотків.

Наразі,  у «червоній » зоні   перебувають Івано-Франківська область, Чернівецька та Житомирська області.  У цих регіонах перевищено показники госпіталізацій.  «Зелених» зон в Україні немає.

До слова, експерт з Інституту біохімії прогнозує, що у квітні 2021 р. можуть бути 1000 і більше смертей від ковіду.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.