Догори
Дати відгук

У регіонах з'являться туристичні магніти — розпочнуть з Одеси: Зеленський дав старт програмі

Південну Пальміру вибрали, як місто із чи не найбільшим потоком пуристів.

1 хв на прочитання31 Жовтня 2021, 15:15
Фото:
Dobovo Фото: Dobovo
Поділитись:

Президент Володимир Зеленський оголосив старт державної програми розвитку туристичних магнітів, почнуть з Одеси та поширять на інші міста, які зацікавлені розвивати туризм. Про це президент сказав під час спілкування з журналістами в Одесі, повідомляє Укрінформ.

"На нашому засіданні (обговорили - ред.) початок програми туристичних магнітів. Ми починаємо цю програму саме з Одеси, тому що бачимо, який наплив українського туриста, і не тільки українського, саме в Одесу", – сказав Зеленський.

Він додав, що йдеться про відбудову і відновлення Одеси, яке стосується інфраструктури, розв'язок, набережних, музеїв.

"Це початок розвитку нашої нової регіональної програми, ми починаємо з Одеси, чекаємо на співпрацю з місцевими владами інших міст України, які так само привабливі, які зацікавлені у туризмі", – сказав Зеленський.

Він наголосив, що лише з місцевими бюджетами та бюджетами областей не можна втілити амбітні плани відновлення туристичних магнітів в Україні, тому розпочинають таку державну програму.

Нагадаємо, що на Черкащині прокладуть новий туристичний маршрут через Канівські гори – включить 19 археологічних пам’яток.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.