Пʼятниця, 30 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

В Україні набирає обертів «тіньовий» ринок молочних продуктів

1 хв на прочитання16 Жовтня 2020, 16:52
pixabay pixabay
Поділитись:

Вітчизняні представники молочної галузі вважають, що в Україні відбувається  розгортання «тіньового» ринку молочних продуктів та поширення недобросовісної конкуренції.

За їх словами  ситуація для добросовісних переробників молока  ускладнюється тим, що на споживчому ринку суттєво збільшилися обсяги так званих «молочних продуктів», що реалізуються з грубими порушеннями маркування та умов зберігання.

"Це, фактично, фальсифікована продукція, що виробляється «новими» виробниками з використанням сумнівних технологій з додаванням небезпечних консервантів, замінників молочного жиру, рослинних білків", — зазначають у зверненні до уряду  представники Спілки молочних підприємств України, Асоціації виробників молока та Української кооперативної федерації. 

На переконання переробників  молока, цьому сприяла постанова Кабінету Міністрів України №408 від 13.08.2014 року, якою, фактично, було введено заборону перевірок. На сьогоднішній день необхідна «політична» воля щодо покарань недобросовісних виробників, а саме введення кримінальної відповідальності за виробництво фальсифікату, яке необхідно класифікувати як «шахрайство».

До слова, аграрії Бесарабії залишилися без держкомпенсації: зерно для посівної збирають по всій країні (відео)

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.