Догори
Дати відгук

В Україні хочуть карати за сімейний кіднепінг

Законопроєкт, який передбачає за викрадення власних дітей кримінальне покарання, громадськості презентують у квітні.

2 хв на прочитання01 Квітня 2021, 10:30
Батьків, які викрадають у дружин і партнерок власних дітей, хочуть карати за законом Батьків, які викрадають у дружин і партнерок власних дітей, хочуть карати за законом
Поділитись:

У квітні в Україні презентують законопроєкт, який встановлює покарання за викрадення дітей, якщо це зробив один із подружжя. Про це на особистій сторінці у Facebook повідомила лідерка Жіночого руху «За Майбутнє» Ірина Суслова

«Щодня жінки змушені самотужки боротись з колишніми чоловіками за спільних дітей. І часто без жодних результатів. Тоді на стороні жінок має бути закон», — сказала Суслова.
Правозахисниця уточнила, що вже декілька місяців жіночий рух «За Майбутнє» разом із головою комітету Верховної Ради України з питань прав людини Дмитром Лубінцем, спеціалістами з ГО «Публічний контроль» та  адвокаткою Катериною Маличенко працюють над законопроєктом про сімейний кіднепінг. Презентувати документ планують уже цього місяця, у квітні. 

Також Суслова розповіла, що українські жінки щодня стикаються із тиском і несправедливістю під час розлучення чи неофіційного розірвання стосунків. Найчастіше чоловіки намагаються попри рішення суду вивезти дитину за кордон. Непоодинокі випадки, коли чоловік б'є матір своїх дітей, виганяє її з дому, а малюків забирає собі. Є батьки, які змінюють місце проживання щомісяця й не повідомляють про це колишню дружину, яка втрачає змогу бачитися з власною дитиною.

Як ми писали раніше, Володимира В'язовського, який незаконно відібрав у своєї цивільної дружини дітей і жорстоко побив її на очах у малечі, вимагають покарати публічно. Звернення до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової подала лідерка ГО «За майбутнє» Ірина Суслова.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.