Догори
Дати відгук

Батька-кіднепера та аб'юзера з Полтавщини українці вимагають покарати привселюдно

Активісти та правозахисники разом із постраждалою жінкою побоюються, що він може уникнути покарання.

1 хв на прочитання24 Березня 2021, 20:19
Батька-викрадача власних дітей хочуть покарати публічно через знущання з дружини Батька-викрадача власних дітей хочуть покарати публічно через знущання з дружини
Поділитись:

Володимира В'язовського, який незаконно відібрав у своєї цивільної дружини дітей та жорстоко побив її на очах у малечі, вимагають покарати публічно. Звернення до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової подала лідерка ГО "За майбутнє" Ірина Суслова.

"Зараз жіночий рух "За Майбутнє" зв’язався з головою комітету Верховної Ради України з питань прав людини Дмитром Лубінцем та вже підготував і направив звернення до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини з проханням НЕГАЙНО втрутитися в ситуацію Ольги з Кременчука. Факти домашнього насильства – очевидні. Так само як і шокуючий психологічний стан дітей", - написала Суслова на особистій Facebook-сторінці.

За словами активісти. ситуацію ускладнює те, що покарання за сімейний кіднепінг в нашій державі фактично відсутнє. Особливо, коли у домашнього тирана достатньо коштів, аби підкупити правоохоронні органи.

Ірина Суслова наголошує: кривдника постраждалої Ольги Плохотніченко мають покарати публічно, аби це створило прецедент. 

Нагадаємо, що днями мережу шокували кадри, на яких чоловік б'є та намагається задушити свою цивільну дружину. Усе через війну за дітей, яких горе-батько хоче залишити собі. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.