Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • В РФ збираються виділити 491 трлн рублів на колонізацію супутників Юпітера

В РФ збираються виділити 491 трлн рублів на колонізацію супутників Юпітера

«Стане особливою економічною зоною №1 у Сонячній системі».

2 хв на прочитання14 Жовтня 2023, 00:32
Юпітер. Фото: Pxhere Юпітер. Фото: Pxhere
Поділитись:

Глава Татарстану (суб’єкт РФ) Рустам Мінніханов підписав перспективний 25-річний план розвитку щодо включення 4 супутників Юпітера до особливої економічної зони «Алабуга». Сукупний економічний ефект, згідно з презентацією, передбачає 491 трлн руб. інвестицій. Про це розповідає РБК.

В особливій економічній зоні в Єлабузькому районі Татарстану представили перспективний план розвитку на 2025-2048 роки, в якому прописані плани «зі включення супутників Юпітера — Іо, Європа, Калісто та Ганімед до ОЕЗ «Алабуга».

«Просимо дати нам стратегічні орієнтири на 25 років наперед. Людська цивілізація стане мультипланетарною, біотех забезпечить тривалість життя щонайменше 700 років, ОЕЗ «Алабуга» стане особливою економічною зоною №1 у Сонячній системі», — заявив гендиректор особливої економічної зони Тимур Шагівалєєв.

Згідно з планом, на Європі «Алабуга» пропонує створити агрокластер сільгосппродукції для постачання сусідніх кластерів. Інвестиції в цей проект в ОЕЗ заявляють у 114 трлн руб.

На Іо, згідно з перспективним планом розвитку особливої економічної зони, буде сформовано кластер з розвитку важкої промисловості: 121 трлн руб. інвестицій.

Тимчасом колонізація супутника Юпітера Калісто передбачає розвиток біотехнологій із клонування людини, редагування геному та продовження життя людини до 700 років. Інвестиції — 176 трлн руб.

На «Ганімеді» автори стратегічного плану розвитку розмістили космічні хостели та інфраструктуру. Загальний обсяг інвестицій у цей проект — 80 трлн руб.

У цілому нині, у перспективному плані, що передбачає підкорення космосу, прописані інвестиції 491 трлн руб., податкові надходження — 625 трлн руб. та 40 млн робочих місць. Експедиція, за задумом ОЕЗ, може відбутися за 25 років.

Раніше ми також писали про кінець російської космонавтики: екіпаж МКС у пастці, корабля практично більше немає.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.