Догори
Дати відгук

В Ізраїлі малозабезпеченим громадянам роздаватимуть продукти під час коронакризи

Перший етап розподілу допомоги має початися 28 січня.

1 хв на прочитання04 Січня 2021, 10:52
Поділитись:

В Ізраїлі торгова мережа, що виграла урядовий тендер, відповідатиме за роздачу малозабезпеченим верствам населення продуктових талонів. Про це  оголосили міністр внутрішніх справ Ар'є Дері і глава мінфіну Ісраель Кац, які уклали угоду з керівництвом мережі.

Згідно з угодою торгова мережа «Шуферсаль» бере на себе розподіл ваучерів у 1527 торгових точках: не тільки у своїх філіях, але й у приватних магазинах, що не входять до мережі.

Зазначається, що перший етап розподілу допомоги має початися 28 січня.

У повідомленні міністрів йдеться, що держава виділить 7 млн шекелів на продовольчу допомогу незаможним під час коронакризи. Максимальна сума, на яку будуть видавати ваучери одній сім'ї в межах одного етапу допомоги — 2400 шекелів, мінімальна — 300 шекелів (на одну людину).

До відома, ваучер ─ електронна картка, подібна до проїзних «Рав-кав». За оцінкою Мінфіну і МВС, ці картки допоможуть 1 млн ізраїльтян краще харчуватися у період кризи.

Складання списків одержувачів ваучерів покладено на органи місцевого самоврядування. Вони мають оприлюднити списки громадян, що мають соціальну знижку в розмірі 70 % на сплату муніципального податку (Арнон), а також пенсіонерів, які отримують допомогу із забезпечення прожиткового мінімуму (автахат-Ахнас).

До слова, за останню добу  в Україні зменшилася кількість хворих на COVID-19 через те, що в новорічні свята українці неохоче йшли на тестування та зверталися за лікарською допомогою. Так вважає міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.