Догори
Дати відгук

В Італії собаки врятували 14 людей, яких віднесло у відкрите море

Серед врятованих було восьмеро дітей

1 хв на прочитання11 Серпня 2021, 18:06
Фото 6 ansa.it Фото 6 ansa.it
Поділитись:

На італійському пляжі собаки-рятувальники повернули на берег 14 людей, членів трьох родин, яких течія віднесла далеко в море. Про це повідомляє ANSA.

Випадок стався на вихідних у прибережній зоні між пляжами Сп’яджа дель Анголо та Лідо Альтамареа в муніципалітеті Сперлонго, розташованому між Римом та Неаполем.

Родини відпочивали на морі на надувних матрацах та інших плавзасобах приблизно за 100 метрів від берега. Серед них було, у тому числі, вісім дітей віком від 6 до 12 років.

Несподівано здійнялися сильні хвилі, течія почала зносити їх у море. Самостійно гребти в напрямку берега їм не вдалося. На додачу кількох людей хвилі збили з плавзасобів у воду. Люди перелякались і почали кликати на допомогу. 

Стороння дівчина на пляжі зрозуміла, що щось трапилось, і побігла кликати рятувальників зі станції, розташованої неподалік. 

Витягати відпочивальників на берег відправили трьох рятувальних собак-лабрадорів: 4-річного Ероса, 7-річну Мію та 5-річну Міру. Вони здійснили кілька запливів і протягом 20 хвилин доставили усіх назад на пляж. 

Нагадаємо, що у Львові пройшов парад собак, які брали участь у війні на Донбасі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.