Догори
Дати відгук

В Індії помер чоловік, який мав 38 дружин і «найбільшу родину у світі»

Вся сім’я проживає в одному будинку.

2 хв на прочитання14 Червня 2021, 20:09
Родина Родина
Поділитись:

У неділю в  Індії помер 76-річний Зіона Чана, голова релігійної секти, яка практикувала багатоженство. Він жив у штаті Мізорам. У нього було 38 дружин, 89 дітей та 36 онуків. Про це пише ВВС. 

Новину підтвердив головний міністр Мізорама Зорамтханга, який висловив свої співчуття у Twitter.

За повідомленнями Чана страждав на діабет і гіпертонічну хворобу.

Лікарі повідомили інформаційному агентству PTI, що стан Чани погіршився вдома, у селі Бактаунг Тлангнуам. У неділю ввечері його доставили до лікарні, де констатували його смерть.

Важко сказати, чи Чана справді був головою найбільшої у світі родини, оскільки є інші, хто претендує на це звання.

Також важко оцінити точний розмір сім'ї Чани. В одному звіті стверджується, що він мав 39 дружин, 94 дітей, 33 онуків і одного правнука, що становить 181 людину.

Хоча різні місцеві ЗМІ кажуть, що він побив «світовий рекорд» із такою великою родиною, незрозуміло, про який саме рекорд ідеться.

У будь-якому разі Чана та його родина є своєрідною місцевою сенсацією, яка приваблює туристів до села на північному сході Індії.

І захопливе життя Чани за ці роки неодноразово потрапляло до заголовків.

Величезна сім'я живе разом у чотириповерховому будинку під назвою «Chuuar Than Run» або Будинку нового покоління на 100 кімнат. Як повідомляють місцеві ЗМІ, його дружини живуть у гуртожитку біля приватної спальні Чани.

Маєток є головною туристичною принадою штату, куди їдуть люди з усього світу.

За даними Reuters Чана народився в 1945 році. Зі своєю найстаршою дружиною, яка на три роки старша за нього, він познайомився у 17 років.

Сім'я належить до християнської секти — Чана Пол — яка налічує приблизно 2000 послідовників. Усі вони живуть біля будинку Чани в селищі Бактаунг Тлангнуам, приблизно за 55 км від столиці штату.

Секту, яка дозволяє багатоженство для чоловіків, заснував дід Чани в 1942 році.

Нагадаємо, що багатодітна мати з Хмельниччини Світлана Кухарчук народила 18-ту дитину.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.