Догори
Дати відгук

На Кіровоградщині в аварії загинули батьки багатодітної родини та їх старший син

Тільки смеркається чи траса мокра – обов’язково хтось чи вріжеться, чи з дороги злетить.

1 хв на прочитання20 Квітня 2021, 20:30
На Кіровоградщині в аварії загинули батьки багатодітної родини та їх старший син На Кіровоградщині в аварії загинули батьки багатодітної родини та їх старший син
Поділитись:

Аварія сталася кілька днів тому поблизу села Одая Голованівського району. Але тільки сьогодні стали відомі подробиці моторошного ДТП. 

Як інформує Перша електронна газета,  вночі, 15 квітня, на трасі зіштовхнулися лоб в лоб “Volkswagen Passat” і “Таврія”. Оснащена газовою установкою “Таврія” швидко спалахнула і згоріла.

В автомобілі їхало подружжя Дишливенко з сусіднього селища Пушкове, Побузької ОТГ. З ними – 14-річний син Дмитро (учень 8 класу Пушківської філії Побузького ліцею). Усі троє загинули на місці.

Загалом у родині Дишливенко виховували п’ятьох дітей, четверо з яких залишилися сиротами.

За словами місцевих мешканців, цей відрізок траси —  страшне місце, на якому постійно трапляються  аварії. Тут  ділянка складна, дорога в’ється,  повороти і треба їхати повільно.  Поряд заправка, кафе, пішохідний перехід

"Місцеві, які знають, їдуть помаленьку. А хто не знає, чи не бережеться, то далеко не заїде. Там стільки людей постраждало, а собак скільки збили – не порахувати. І оце тільки смеркається чи траса мокра – обов’язково хтось чи вріжеться, чи з дороги злетить. Хоч бери та світлофор там став!”— бідкаються місцеві жителі.

 До слова, вперше в Україні пацієнтці, яка була у свідомості, розрізали череп і видалили пухлину з мозку (фото). 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.