Догори
Дати відгук

В Індії бійцівський півень вдарив господаря ножем у пах

Півнячі бої були оголошені незаконними в Індії в 1960 році

1 хв на прочитання01 Березня 2021, 09:30
Півнячі бої були оголошені незаконними в Індії в 1960 році. Півнячі бої були оголошені незаконними в Індії в 1960 році.
Поділитись:

В індійському селі Лотунур (штат Телінгана) перед пташиними боями бійцівський півень вдарив господаря у пах гострою семисантиметровою шпорою, яка була закріплена на його нозі. 

Як повідомляє BBC,  птах був готовий  до бійки на пташиних боях, але раптом спробував утекти. Власник хотів зловити півня, але під час сутички був поранений семисантиметровою шпорою, закріпленою на нозі птаха. Чоловік помер дорогою до лікарні від втрати крові.

Причетним до цієї події пред’явлені звинувачення в ненавмисному вбивстві, незаконних ставках і проведенні півнячих боїв. У поліції повідомили, що тварину буде передано до суду як доказ пізніше.

Відомо, що півнячі бої були оголошені незаконними в Індії в 1960 році, але бійки все ще досить поширені в сільських районах, таких як Телангана. Багато з них відбуваються під час індуїстського фестивалю Санкранті.

Це не перший раз, коли півень вбиває господаря. Минулого року у штаті  Андхра-Прадеш помер чоловік, який отримав удар у шию лезом, прикріпленим до його птаха.

До слова, активісти ГО UAnimals  переконані, що через підручники, затверджені МОН для навчання у школах, дітям пропагують жорстоке поводження з дельфінами.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.