Догори
Дати відгук

В екопарку на Харківщині народились рідкісні лемури (фото)

Всі види лемурів вважаються такими, що вимирають.

1 хв на прочитання03 Червня 2021, 21:31
Лемури Лемури
Поділитись:

У ландшафтному парку «Фельдман Екопарк», що під Харковом, народилися рідкісні мадагаскарські примати — по два малюки у білолобих лемурів і чорно-білих лемурів варі. Про це повідомляється на сторінці закладу.

Зазначається, що малюки з'явилися на світ наприкінці весни та підростають у компанії родичів. За словами завсектору «Примати» Фельдман Екопарку Ольги Прокопової, лемури — тварини соціальні, та вихованням малечі займаються спільно. Ті їдять материнське молоко та вже «пробують на зуб» дорослу їжу — тропічні фрукти.

Лемури — тварини, що вимирають

В екопарку разом із поповненням живуть сім білолобих лемурів, чотири чорно-білі лемури варі та понад десятка кільцехвостих або котячих лемурів.

Лемурів називають «соціальними істотами»

Як відомо, всі види лемурів занесені до Червоної книги та вважаються видами, що вимирають. У природному середовищі вони живуть лише на Мадагаскарі й розташованих поруч Коморських островах.

Назва «лемури» має давньоримське походження й означає «злі духи». Так назвали тварин першовідкривачі, ймовірно, через нічний спосіб життя, великі очі та пронизливий голос.

Нагадаємо, що у ведмежому притулку рятують п'ятьох ведмедиків, яких забрали з контактного зоопарку.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.