Догори
Дати відгук

Прострілені лапи, з-під трамваю та після падіння у шахту ліфта. Врятованим тваринам шукають домівки (фото)

Нині перебувають у клініках  шість собак і шість котів.

3 хв на прочитання06 Травня 2021, 16:45
Собака Собака
Поділитись:

Команда порятунку тварин Києва шукає добрих господарів для врятованих собак і котів. Тварини наразі перебувають на лікуванні, кожна з них зазнала жорстокості: пробиті кулями лапи, наїзди,  поранення та гематоми,  навіть потрапляння під трамвай.

Як повідомляють у Команді, нині перебувають у клініках  шість собак і шість котів. Саме їх після лікування зоорятівники хочуть віддати в нові родини. 

Пес Мухтар: 

Знайдений у селі Синяк із важкої раною задньої лапи та раною на голові. Зараз — здоровий. Пес схожий на вівчарку, спокійний, ручний. За характером схожий на кота. Відмінно ладнає з котами та іншими тваринами. Він сидить у клініці вже майже півроку, йому терміново потрібен дім.

 Собака Метра:

Госпіталізована з множинними глибокими укусами та гематомами. Цілком здорова. Шукає дім.

 Собака Альфа:

Собака жила на авторозборці біля Кільцевої та отримала важкі травми від механізму. Собака одужує, рани гояться. Вона дуже добра, ручна. Якщо не знайдеться охочих забрати її, ймовірно вона повернеться на підприємство.

Пес Бєльчик:

Госпіталізований із Малинського району під кураторство Команди з важкими кульовим пораненнями двох лап. Пес майже здоровий, залишилося приблизно тижня стаціонару, і ймовірно, ще одна операція. Є потенційні господарі.

Собака Аннушка:

Собака потрапила під трамвай і отримала важкі травми двох лап. Зараз рани загоюються, загрози життю немає. Ходить самостійно. Після остаточного одужання, вона, ймовірно, повернеться в рідне депо.

Пес Коля:

Знайдений на Борщагівці, біля Колібріс, після ДТП. Переніс реанімацію, дві складні операції — одну на лапі, одну — на хребті. Продовжує лікування.

Кіт Чуча з переломом таза. Кіт одужує, є потенційні господарі.

Кішка Поля, знята з тополі. У кішки знайдено мікроспорій, це безпечно, але вона може заразити інших котів. Поки перебуває на лікуванні, але їй уже потрібні господарі, готові забрати її після одужання.

Кіт Шовк. Кіт був знайдений у підвалі на вулиці Шовковичній із важкими травмами та госпіталізований під кураторство заявника.

На жаль, заявник відмовився від кота, і відповідальність за нього перейшла на Команду. Наразі кіт здоровий, шукає новий дім.

Кіт Ліфтер. Кот госпіталізований після падіння в шахту ліфта з висоти шостого поверху. Стан стабілізувався, кіт починає одужувати.

Кіт Кіндрат,  випав із вікна, з висоти приблизно сьомого поверху. Стан критичний. Перебуває в реанімації.

Кіт Перець,  витягнутий із теплотраси. Деякий час прожив на перетримці вдома в рятівниці, зараз госпіталізований із проблемами сечостатевої системи (попередньо — пісок у сечовому міхурі).

Також зоорятівники потребують фінансової підтримки: деталі тут. 

Нагадаємо, зграя диких собак тримає в страху все село на Запоріжжі (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.