Четвер, 09 Липня 2020
Догори
Дати відгук

В ДСНС попередили про нові паводки

1 хв на прочитання30 Червня 2020, 08:50 198
Image by Hermann Traub from Pixabay Image by Hermann Traub from Pixabay
Поділитись:

Сьогодні, 30 червня, через продовження злив дуже ймовірні чергові паводки у різних регіонах України. Про це застерігають у Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

Зокрема, затоплення очікуються на Одещині.

«…внаслідок пропуску високого дощового паводку через Дністровські водосховища та добігання паводкової хвилі, очікується підйом рівнів води у нижній течії Дністра у Одеській області на 0,2-0,5 м, при цьому ймовірне затопленням заплави, сільськогосподарських угідь та окремих об’єктів у населених пунктах Біляївського району Одеської області с. Яськи і м. Біляївка, автомобільної дороги Одеса-Рені», - йдеться у повідомленні ДСНС.

Відповідно, підняття рівня води відбудеться і в річках басейну Дністра на Західній Україні. Тому на Львівщині та Івано-Франківщині місцями можливий вихід води на заплаву, формування значного місцевого та схилового стоку, в горах існує загроза утворення окремих селевих потоків.

Небезпека очікується також на Волині.

Так, «на річках басейну Прип’яті очікуються підйоми рівнів води на 0.1- 0.5 м над рівнями на 08 год 29 червня. Можливе досягнення відмітки затоплення присадибних ділянок в окремих прирічкових населених пунктах р. Прип'ять у Ратнiвському районі та р. Вижiвка у Старовижiвському районі Волинської області».

Паводків та затоплень варто очікувати й далі, адже на центральну Україну суне величезний атмосферний фронт.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.