Догори
Дати відгук

В Чернівцях в інфекційній лікарні ін'єкції роблять при свічках й пацієнти мерзнуть у палатах

Місцева влада дала прочухана головному лікарю клініки

1 хв на прочитання30 Листопада 2020, 21:59
Поділитись:

У Чернівцях одна з центральних лікарень міста поринула в темряву через проблеми з електропостачанням. Сталося замикання проводки й дві палати з коронавірусними хворими опинилися без світла та опалення. Одному з пацієнтів медсестри ставили уколи при свічках. Про це розповіла заступник голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак на засіданні Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, про проблеми з електроенергією в лікарні № 1 розповіли самі пацієнти. 

"Напередодні мені відзвітували, що лікарня повноцінно забезпечена автономними засобами живлення, а тут з'являється таке повідомлення. Як мені на це реагувати?" – обурилася Гусак.

В управлінні медичного обслуговування у сфері охорони здоров'я Чернівецької міської ради підтвердили, що проводка у лікарні дійсно згоріла і дві палати з хворими опинилися без світла. Проблему ліквідовують власними силами лікарні, а пацієнтів збиралися перевести в інші приміщення, але не встигли.

Наталія Гусак звернулася до відповідальних осіб і закликала їх піклуватися про пацієнтів так, як ніби це їх родичі.

"Прошу кожен подібний випадок сприймати так, як ніби в палаті без світла – ваші чи мої родичі", - сказала чиновниця.

Тим часом реанімації лікарень у Чернівцях переповнені пацієнтами з COVID-19 і багатьом з них необхідна підтримка за допомогою спеціальної апаратури.

Нагадаємо, лікар розвіяв міф, коли треба температуру збивати при ГРВІ.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.