Догори
Дати відгук

Уряд змінив голову Нацслужби здоров’я та прийняв рішення закупити обладнання для «Охматдиту»

Також є декілька інших важливих рішень.

2 хв на прочитання14 Липня 2021, 16:04
Фото: Кабмін Фото: Кабмін
Поділитись:

Сьогодні на засідання уряду ухвалили декілька важливих рішень для системи охорони здоров’я. Про це у facebook  написав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. 

▪️Охматдит

Лікарня вже декілька місяців не може завершити тендер на обладнання, якого потребує медзаклад, у тому числі через скарги учасників торгів. Але потреба в цьому обладнанні з часом не зменшується, а пацієнтів не стає менше. Саме тому постановою Уряду Охматдиту дали змогу закупити обладнання за допомогою переговорних процедур.

▪️Медики

Уряд ухвалив постанову про чіткі правила постійного удосконалення професійних умінь і навичок лікарів. У документі визначили перелік заходів безперервного професійного розвитку для медиків, формат цих заходів, вимоги до провайдерів. Система БПР стає більш зручною та враховує побажання медичної спільноти.

▪️Аеромедична евакуація

До експериментального проєкту з аеромедичної евакуації залучать Державну службу України з надзвичайних ситуацій. Вчора гелікоптер спеціального авіаційного загону ДСНС України доставив хлопчика із Житомирської області в Охматдит. Саме завдяки оперативній і злагодженій роботі системи екстренки дитині вчасно надали необхідну допомогу та врятували життя.

▪️НСЗУ

До завершення конкурсу на голову та заступників, уряд поклав тимчасове виконання обов'язків заступника Голови Національної служби здоров'я України на Дмитра Самофалова. Раніше він очолював Південний міжрегіональний департамент НСЗУ.

▪️МОЗ

Кабмін звільнив Кучера Ярослава Олександровича з посади заступника Міністра охорони здоров'я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Також Віктор Ляшко додав, що прем'єр-міністр України відзначив роботу українських вакцинаторів, через те, що в Україні вже шостий тиждень поспіль зростає темп імунізації.

Нагадаємо, що станом на 13 липня 2021 року до листа очікування вакцинації від COVID-19 записалися 799 677 людей.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.