Догори
Дати відгук

Уряд розрахується із власниками ВДЕ «зеленими бондами»

Денис Шмигаль запевнив, що Україна невдовзі сплатить усі «зелені» борги за електричну енергію.

1 хв на прочитання04 Березня 2021, 14:03
Уряд запевняє, що готовий повністю розрахуватися за борги по «зеленим» тарифам Уряд запевняє, що готовий повністю розрахуватися за борги по «зеленим» тарифам
Поділитись:

Кабмін готовий розрахуватися з інвесторами та власниками ВДЕ, які вкладаються в розвиток «зеленої» енергетики в Україні. Але робитиме це поступово та за допомогою green bond. Про це 4 березня під час презентації річного звіту Уряду заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Ми виконуємо меморандум, підписаний із виробниками зеленої енергії. Є затримка у погашенні боргів, які мали бути сплачені в кінці четвертого кварталу», — сказав Шмигаль.

Також голова уряду додав, що Україна не має наміру порушувати умови меморандуму й ухилятися від сплати «зелених» боргів.

Натомість уже є домовленість про випуск green bonds — спеціальних облігацій, якими і розрахуються з виробниками «чистої» енергії.

Нагадаємо, що взимку  Міністерство закордонних справ звинуватили у брехні через зелені тарифи. У міністерстві стверджують, що повністю розрахувалися із зеленими інвесторами, але в народних депутатів є інша інформація.

Як ми писали раніше, до профільного комітету ВРУ направили законопроєкт, присвячений фінансовій підтримці ДП «Гарантований покупець» для оплати електричної енергії, виробленої з альтернативних джерел енергії. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго