Догори
Дати відгук

Мер Чернівців вимагає знизити тарифи на газ

Він впевнений, що НКРЕКП незаконно підвищила ціни

1 хв на прочитання12 Січня 2021, 22:35
Поділитись:

Очільник Чернівців Роман Клічук заявив, що НКРЕКП незаконно підвищила тарифи на газ й вимагає їх знизити. У середу 13 січня мер та міська влада зберуться на позачергову сесію та будуть вирішувати доцільності локдауна у місті та питання зниження цін на газ для містян. 

"Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), повинна негайно переглянути свою постанову від 30 грудня 2020 р. «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «Чернівцігаз». Тому що, якщо говорити спрощено, склалася абсурдна ситуація: чим менше люди споживають, тим вищий для них тариф. По-перше, це несправедливо по суті, бо фактично людину карають за те, що вона, приміром, економить чи впроваджує технології енерго- і теплозбереження. По-друге, давайте згадаємо, що НКРЕКП може встановлювати нові тарифи лише після громадських слухань. Останніми роками ці слухання перетворились на формальність, і зараз точно настав час це змінити. НКРЕКП та Кабінет міністрів України мусять нарешті почути людей", - говорить Роман Клічук.

За його словами, АТ «Чернівцігаз», як і всі «облгази», – це приватна власність. Але це не означає, що вони можуть безконтрольно експлуатувати надра і чхати на правила цивілізованого співіснування та співпраці.

Раніше ми розповідали, що для зниження тарифів на газ Коболєв пропонує зробити "Нафтогаз" постачальником усіх газових послуг.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго