Догори
Дати відгук

«Укрпошта» з наступного року припинить перевезення бджіл

З 12 травня компанія посилює вимоги до пересилання та транспортування бджіл.

2 хв на прочитання13 Травня 2021, 16:30
Фото: КРАЙ — Краєзнавчо-туристичний портал Фото: КРАЙ — Краєзнавчо-туристичний портал
Поділитись:

АТ «Укрпошта» з 2022 року не надаватиме послуг із транспортування бджіл. Про це повідомляє пресслужба компанії.

«На майбутнє, враховуючи раніше заявлені плани, поточний випадок і те, що обробка таких вантажів автоматичними сортувальними лініями є неможливою, в наступному році компанія припинить надання цієї послуги та буде рекомендувати клієнтам завчасно звертатись до спеціалізованих перевізників, щоб зберегти і свій бізнес, і здоров’я бджіл», — наголошують у компанії.

Укрпошта також із 12 травня посилює вимоги до пересилання та транспортування бджіл. Зокрема, компанія не перевозитиме бджіл, якщо температура повітря в місті відправлення чи доставки буде перевищувати +20 °С.

Наразі Закарпатська дирекція компанії з’ясовує деталі загибелі бджіл під час транспортування, яка сталась у середу 12 травня. Крім цього, вже відбулись перемовини з Асоціацією бджолярів та безпосередньо із бджолярами-відправниками. Ступінь відповідальності та питання компенсації будуть визначені після з’ясування всіх обставин.

«Те, що сталося сьогодні, — сталося вперше. Зокрема, через різке підвищення температури в області до +27 градусів і вище», — підкреслюють в Укрпошті.

В компанії пояснюють, що перевезення бджіл відбувалося за встановленими правилами: бджоли були розмішені в дерев’яних ящиках із вентиляційними отворами.

Там зазначають, що вантажівки, якими Укрпошта перевозить відправлення, не абсолютно герметичні — там є доступ повітря, а на початку сезону співробітники Укрпошти були неодноразово проінформовані про умови пересилання бджіл.

Нагадаємо, що «Укрпошта» фактично вбила 8 мільйонів бджіл.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.