Догори
Дати відгук

Українці знов зможуть користуватися залізницею та літаками

Коли відновлять роботу усі виду транспорту розповів міністр інфраструктури

1 хв на прочитання20 Травня 2020, 20:19
Поділитись:

Кабмін затвердив графік запуску транспортного сполучення в Україні. Як повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у своєму Telegram-каналі, відповідне рішення було ухвалене на сьогоднішньому засіданні уряду.

«Регіони України, в яких за останні 7 днів на 100 тисяч населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків COVID-19, середня кількість ПЛР та ІФА тестувань становить більше 12-ти, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, складає менше 50%, можуть послабити протиепідеміологічні заходи та поступово відновлювати роботу транспорту», - написав він. 

Криклій зазначив, що з 22 травня будуть відновлені регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автобусами та маршрутками в міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні. 

Також з 25 травня будуть запущені перевезення пасажирів у метро, а з 1 червня — залізничні пасажирські перевезення в міському, регіональному, далекому внутрішньому і міжобласному сполученні. 

«З 1 червня — міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. З 15 червня — прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення авіаційним транспортом», - зазначив міністр. 

Також Криклій зазначив, що обов'язкова вимога для мандрівників — масковий режим, температурний скринінг працівників, постійна дезінфекція транспорту.

Нагадуємо, київське метро – на низькому старті: які обмеження чекають на пасажирів після запуску.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.