Догори
Дати відгук

«Українську Венецію» отруїли хімікатами

Ґрунти забруднили майже усією таблицею Менделєєва.

1 хв на прочитання30 Листопада 2020, 16:48
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

У місті Вилкове на Одещині, яке називають “українською Венецією”, 20 тисяч квадратних метрів забруднили небезпечними хімікатами. Про це на особистій сторінці на Facebook повідомив очільник ДЕІ Андрій Мальований. 

“У місті Вилкове Кілійського району Одеської області на земельній ділянці площею 20 тисяч квадратних метрів виявили  забруднення амонієм, нітратами, хлоридами, фосфором та сульфатами”, - написав Мальований.

За його словами, унікальна екосистема постраждала при експлуатації сміттєзвалища за відсутності необхідних документів. Інспекція розрахувала збитки та пред’явила претензію КП “Вилківський міськводоканал” на суму 1 мільйон 153 тисячі гривень.

Нагадаємо. що Вилкове розташоване в українській частині дельти Дунаю, на крайньому південному заході України, в Ізмаїльському районі Одеської області. Це останній населений пункт на берегах Дунаю перед його впадінням в Чорне море. Це місто також відоме під назвою “Українська Венеція” завдяки численним каналам (місцеві жителі називають їх єриками), проритим вздовж вулиць.

Як ми писали раніше, у вересні за 500 метрів від в'їзду в місто Вилкове екологи знайшли величезне звалище сміття. Вони побоюються, що несанкціоноване звалище може стати причиною екологічної катастрофи. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко