Догори
Дати відгук

Українські винороби закликали зменшити їм податки і встановити мита на імпорт

1 хв на прочитання28 Травня 2020, 16:07
Поділитись:

Українські виноградарі та винороби звернулися до президента та уряду з проханням зменшити податкове навантаження для мінімізації економічних наслідків пандемії COVID-19 і загальнонаціонального карантину. Звернення розповсюдила пресслужба Bayadera Group, передає Інтерфакс-Україна.

За інформацією пресслжуби, цю ініціативу підтримали понад 50 виноградарських господарств і найбільші виноробні підприємства України. Однак, не повідомляється які саме.

"У відкритому листі запропонували, зокрема, запровадити спеціальний режим оподаткування для сільськогосподарських товаровиробників, що займаються вирощуванням багаторічних насаджень, виноградарством і виноробством. У зв'язку з погіршенням економічної ситуації в галузі та несприятливими кліматичними умовами в Причорноморському регіоні цього року закликають скасувати деякі податкові збори та зменшити фінансове навантаження", - йдеться в повідомленні Bayadera Group.

Крім того, у зв'язку з негативними наслідками пандемії національні виробники закликають уряд підтримати їх шляхом надання лояльніших умов представлення в торговельних мережах, збільшення частки українського вина і запровадження мит як захисного механізму.

Для споживача це значить, що імпортне вино стане дорожчим. Таким чином українців спонукають до купівлі менш якісного українського вина.

Нагадаємо, ще одна протекціоністська історія відбувається зараз на ринку хімічних добрив. Уряд хоче підтримати національного виробника-монополіста, внаслідок чого ціна добрив зросте на 30-40%, а відповідно зросте і вартість с/г продукції для споживачів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.