Догори
Дати відгук

Українці після вакцинації не можуть підтвердити, що щепилися від COVID

Лише одиницям видають довідку з печаткою, яка хоч якось підтверджує факт того, що людина отримала свою дозу вакцини.

1 хв на прочитання08 Квітня 2021, 16:00
Українці вимагають документи, які підтвердять факт їх вакцинації Українці вимагають документи, які підтвердять факт їх вакцинації
Поділитись:

Українці, які вже отримали першу дозу вакцини проти ковіду, не можуть довести, що вакцинувалися саме від цієї недуги. Про це на особистій сторінці у Facebook написала журналістка Леся Москаленко

«Чому в Україні після вакцинації не дають жодного документу? Маючи такий документ після остаточної вакцинації, можна було б не здавати ПЛР щоразу, як кудись летиш», — написала Москаленко.

Журналістка звернула увагу на ще одне проблемне питання. Якщо країни Європи остаточно приймуть рішення про обов'язкові ковід-паспорти, то як українцям довести факт своєї вакцинації?

У коментарях до допису українці, які вже встигли вакцинуватися розповіли: документ про щеплення обіцяють видати після завершення вакцинації. Тобто після того, як людина отримає другу дозу препарату. 

Тим часом Любов Шипович зауважила, що влітаючи в Україну, все одно треба показувати негативний тест, навіть якщо є картка вакцинації. Сама жінка вже тричі  здавала ПЛР-тест. 

А от киянка Олександра Верховцева навіть показала документ, який отримала після щеплення у консультативно-діагностичному центрі № 1 Дарницького району.

Однак більшість користувачів соцмережі, які відреагували на допис, теж поскаржилися на те, що не мають жодного документального підтвердження свого щеплення проти коронавірусу. 

Як ми писали раніше, МОЗ оприлюднило графік завозу вакцин в Україну. Половина поставок не має чітких дат, але в міністерстві це показали як «перемогу».

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.